לא משנה אם מדובר בחנות, משרד או אפילו תערוכה זמנית – שילוט פנים מסייע להכוונת מבקרים במקומות אלו, ואף מתפקד כגורם קריטי בתהליך מיתוג העסק. שלטים אלו יימצאו בכל עסק או איזור ציבורי, ויותאמו לקונספט המקום תוך השתלבות עם החלל הפיזי שלו. בנוסף, משמש שילוט הפנים תוספת מלאת סטייל למקום בו מציבים אותו, אם עושים זאת נכון כמובן.

שילוט פנים לערך מוסף

שילוט חוץ הוא חשוב ביותר להתמצאותנו במרחב הציבורי. באותה נשימה, שילוט פנים חשוב לא פחות! חשיבותם של שלטי הפנים נמדדת בתפקידם להכוונת עובדים ומבקרים ליציאות חירום\מעליות\חדרי נוחות ואף תיוג המשרדים והחדרים השונים, ובהיותם חלק בלתי נפרד מעיצוב המרחב ומיתוג העסק. אם בבעלותכם אחד מהבאים, ייתכן שתמצאו עצמכם זקוקים לשילוט פנים בהקדם:

  • נקודת מכירה – מטרת העל של שילוט בנקודות אלו היא כמובן – קידום מכירות. ניתן לתלות שלטים עלו על גבי דוכן\מדפי המכירה, קירות נייטרלים בסביבה, שילוט במעמד לצד נקודת המכירה ועוד.
  • חנות – חלונות הראווה של החנות היא הדבר הראשון הלקוחות שלנו נתקלים בו, עוד לפני כניסתם לחנות; הם תורמים לקידום המכירות ומיתוג העסק שלנו, ויכולים להכריז על מבצעים בחנות, המוצר שאנחנו מוכרים, ועוד.
  • עסקים אחרים – תיוג משרדים וחדרי ישיבות, הכוונה לחדרי נוחות, מעליות או גרמי מדרגות.
  • תערוכות זמניות – שלטי הכוונה בתוך התערוכה; למתחם מזון, קטגוריות, קופות ועוד.

שלט קטן – פתרון גדול

אין דבר משעמם יותר ממשרד שהקירות שלו נותרו לבנים כביום שנצבעו. קירות ריקים משרים תחושת קרירות ואדישות ועלולים לגרום לעובדים ולמבקרים שלנו לחוש ניכור מהמקום. אנחנו יודעים שאתם לא מעוניינים בכך, אף אחד לא רוצה לגרום לאחרים להרגיש לא רצויים. בואו להכניס חיים במשרד שלכם! אצלנו בחברת 3D POINT הפקות בע"מ מחכים לכם אנשי מקצוע וותיקים שישמחו להוביל אתכם יד ביד, בדרך אל השלט האיכותי והייחודי המתאים במיוחד לצרכים האישיים שלכם.

השאירו לנו הודעה

מלאו פרטים ונחזור אליכםקידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני