שילוט מואר מאפשר ללקוחות לראות אתכם מרחוק וגם למשוך תשומת לב. אצלנו תמצאו ומחלקה מקצועית לתכנון, ייצור והתקנה של שלטים מוארים.

דרך נהדרת להציג את העסק שלכם להמונים, היא שלטים מוארים המגיעים במגוון צורות, חומרים ואפשרויות. הם נוצצים ובוהקים, בלתי אפשרי לפספס שלטים מסוג זה בעיקר בשעות הערב והלילה. הם מעלים את העסק שלנו לשיח היומיומי, מעלים את המודעות אלינו גם מבלי שהעוברים והשבים באמת יתעמקו בנו. (דבר זה יתרום לנו בעתיד, רק במקרה שאחד מהם יזדקק לשירותים שאנו מציעים הוא ייזכר בנו בגלל שמשכנו את תשומת ליבו) המשמעות היא – שכך חשפנו עצמנו להרבה יותר קהל.

שלטים מוארים

שלטים מוארים לפרסום יעיל יותר

הטכנולוגיה הביאה איתה אפשרויות רבות ומגוונות, מהן יכול ליצור בעל עסק את שלט חלומותיו. במטרה להתבלט יותר גם לאחר רדת החשיכה, רצוי להוסיף תאורה לשלטים שלנו. קיימות מס' אפשרויות העומדות בפנינו:

  • פנפלקס – זהו חומר עמיד המתאים להדפסת שלטים לכל בית עסק, משמעותו – שילוט באמצעות ארגזי תאורה. הוא יכול לכלול את שם העסק והלוגו לצד מאפיינים נוספים כגון; צבעים, מסרים נוספים ועוד.
  • פרספקס – מדובר בשלטי זכוכית אלגנטיים ויוקרתיים, עמידים לאורך זמן ורשמיים. 
  • שלטי לד – נורות לד הן חסכוניות באנרגיה, וגם בכסף. מדובר בפתרון צעיר וחדשני היוצר תחושת דינמיות בעסק. הוא מושך את העין ולא ניתן להתעלם ממנו.
  • שלטים צורניים או שטוחים

להיות פרודוקטיבים גם אחרי שעות העבודה!

למה לכם לתכנן לבד? חברת 3D POINT בע"מ מעמידה לרשותכם את המומחים בתחום השילוט! במקצועיות רבה, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח ודרישותיו, נתכנן את השלט האופטימלי לעסק שלכם; החל משלב ניתוח המקום בו ייתלה בסופו של דבר, קהל היעד, המטרות שלכם והציפיות שלכם מהמוצר\שירות אותו אתם מוכרים, ועוד. בהתאם לכל אלו נבחר צבע, גודל, פונט ושאר קריטריונים שיהפכו את השלט שלכם לבולט ביותר בסביבה, גם לאחר שעות העבודה.

השאירו לנו הודעה

מלאו פרטים ונחזור אליכםקידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני