שלטים פזורים סבינו בכל מקום; שלטי הכוונה בדרכים, שילוט משרדי, והם משמשים אף לפרסום ושיווק. הם קיימים במטרה לעשות סדר, ולהקל על עצמנו כשאנו מחפשים בית עסק, יעד מסוים ועוד. אחד הדגשים החשובים בתהליך בחירת השלט המתאים לנו ביותר, הוא בחירת בעל המקצוע שילווה אותנו בתהליך. חברת 3D POINT בע"מ מתמחה בייצור שלטים מכל הסוגים ולכל מטרה.

שלט

בחירת שלט לכל מטרה

לא משנה לאן אנו הולכים, לכל פינה בה נפנה מבטנו ניתקל בשלט בעל מטרה שונה. קיימים מס' סוגים של שלטים:

  • שלטי פרסום – שיווק מוצרים או שירותים, בדרך כלל ניתקל בהם במקומות הומי אדם, כאשר המטרה היא להצהיר על קיומו של עסק מסוים ולמשוך תשומת לב מלקוחות פוטנציאליים.
  • שלטי הכוונה – בין אם מדובר בהכוונת נהגים בכביש, או הכוונה לאירועים ובתי עסק מסוימים. קיימים שלטי הכוונה גם בתוך מבנים המכווינים אותנו למשרדים, נקודות חשובות כמעליות או יציאות חירום, וכן לחדרי נחיות.
  • שלטי מידע – לדוגמא במוזיאונים ואתרי תיירות, מעבירים מסרים לגבי מיקומים ספציפיים.
  • שילוט משרדי – כחלק מהשילוט המשרדי יוצבו שלטי הכוונה, ובנוסף להם גם שלטים למטרת דקורציה; כאלו שמעבירים את ערכי החברה, יוצרים אווירה במשרד, וכו'.
  • ועוד

תקדימו את המאוחר!

עוברים דירה בקרוב? פותחים עסק חדש ומחפשים את השלט הייחודי שיזניק אתכם קדימה? צריכים דרך מקורית להכווין את האורחים שלכם לאירוע הגדול הקרוב? עכשיו זה אפשרי. 3D POINT בע"מ היא הכתובת שלכם לשלטים לכל מטרה ועניין! צוות מקצועי, אדיב וותיק ישמח ללוות אתכם בתהליך יצירת השלט שלכם; החל מאפיון הציפיות שלכם מהשלט החדש והתאמתן למטרות שלכם, ועד לעיצוב המקורי שהוא רק שלכם! אז אם אתם זקוקים לשלט חדש, צרו קשר עמנו בהקדם!

השאירו לנו הודעה

מלאו פרטים ונחזור אליכםקידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני