מיתוג רכבים

מיתוג רכבים

מיתוג רכבים על ידי הדבקת סמל הלוגו על רכבים שונים הפך לנפוץ מאד בשנים האחרונות, מדובר במהלך אסטרטגי ושיווקי של החברה לצורך יצירת קמפיין שיווקי. קהל הנהגים חשוף למסרים שיווקיים ללא רף במהלך כל שעות היום. מדובר בכלי שיווק עוצמתי, יעיל ופשוט ביותר ליישום. ניתן לבצע מיתוג רכבים על מגוון רחב של כלי רכב מכל מיני סוגים. אחד היתרונות הבולטים במיתוג רכבים הוא מהירות והזמינות.

מיתוג רכבים לצורך יצירת קמפיין שיווקי הינו אמצעי שיווקי אפקטיבי לעומת אמצעי שיווק אחרים. החשיפה של העסק היא תמידית מאחר שרכב נע ממקום למקום ומגיע ליעדים שונים יכול לתרום רבות לשיווק העסק באופן משמעותי. כמו כן אם המדבקה מיועדת לכלי רכב גדולים כגון משאיות, רכבים מסחריים, היתרון הוא עצום שכן מדובר בשטח פרסום גדול יותר. יתרון נוסף הוא המחירים הזולים לעומת אמצעי שיווק אחרים שעלולים להיות יקרים יותר.

מיתוג רכבים נעשה על ידי הדבקת מדבקות מיוחדות לכלי רכב, המדבקה כוללת ברוב המקרים תמונה, טקסט בשילוב של צבעי העסק או הוספה של לוגו העסק. ניתן לפרסם את מוצרי החברה או העסק באופן כללי.

כמו כן יצירת מערך שיווק על גבי כמה רכבים הנעים באזורים שונים יכול להגדיל באופן משמעותי את החשיפה של לקוחות פוטנציאליים לעסק. אם למשל מדובר בעסק שמספק שירות לכל רחבי הארץ וישנם כמה רכבים המכילים שילוט עם פרטי העסק והלוגו שלו, זה יכול לתרום בצורה מהותית לקידום המכירות ולעלייה בכמות הלידים.

כמו כן ניתן להכין מיתוג רכבים אטרקטיבי ומושך עבור קהל הלקוחות המתעניינים, כמו כן רצוי להעביר את המסרים השיווקיים בצורה ברורה ובולטת לעין. כמו כן קיימת חשיבות רבה לבחירה בצבעים בולטים כדי למשוך את העין לעבר השילוט. ניתן לשלב גם מסר שיווקי על גבי השלט. חשוב לזכור שיש לנסח מסר קליט מאחר שיש ללקוח הפוטנציאלי רק כמה שניות בודדות להביט בשילוט על הרכב.

כיצד מבצעים מיתוג רכבים?

מיתוג רכבים נעשה על ידי הדבקת מדבקה שהודפסה בצורה מיוחדת על גבי הרכב. המדבקה מכילה מסר שיווקי של חברה או עסק מסוים, כמו כן מדבקת מיתוג לרכב כוללת ברוב המקרים גם הדפס של לוגו החברה. על מנת ליצור מדבקה לרכב ישנם כמה שלבים שצריך לבצע.

עיצוב גרפי

השלב הראשון הוא עיצוב המדבקה על ידי מעצב גרפי, מומלץ לפנות לסטודיו מקצועי לעיצוב ומיתוג רכבים, כמו כן ניתן לפנות לחברת דפוס דיגיטלי, ברוב המקרים הלקוח מקבל מספר סקיצות ועליו לבחור את זו שמצאה חן בעיניו יותר מכל השאר. לאחר עיצוב המדבקה חשוב לבדוק את הגודל ואת הצורה שבה היא תודבק על גבי הרכב או הרכבים.

יצירת מסר שיווקי

חשוב מאד ליצור מדבקת מיתוג רכבים שתכיל מסר שיווקי מצומצם, מאחר שיהיה קשה ללקוחות פוטנציאליים לקלוט מסרים רבים יותר במהלך הנסיעה ברכב. לכן גם אם אתם בוחרים לפרסם את העסק שלכם על גבי משאית או רכבים מסחריים, מומלץ להתמקד במסר שיווקי פשוט וקצר ביותר. כמו כן ישנה חשיבות רבה לזיהוי ויכולת קליטת המסר השיווקי גם ממרחקים של עשרות עד מאות מטרים.

אולי תתעניין גם ב:

באמצעות מיתוג רכבים ניתן לפרסם ולשווק את העסק הפרטי או החברה בצורה פשוטה, קלה ומהירה. מיתוג רכבי הוא אמצעי שיווק זול במיוחד לטווח ארוך. כמו כן מדובר בהשקעה חד פעמית בעיצוב ויצירת המדבקה ואין צורך לשלם על שטחי פרסום נוספים, כמו כן יצירת המדבקה עבור הרכב אינה כרוכה בהוצאה כספית גדולה והתמורה עבור קמפיין השיווקי אכן משתלמת.

ישנם כמה סוגים של מדבקות מיתוג לרכבים, כמו כן חשוב לבחור במדבקות איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך שנים. כמו כן יש לבדוק את איכות ההדפסה, מידות הרזולוציה של המדבקה, חומרי הגלם שמהם עשויה המדבקה ועוד.

כיצד בוחרים מדבקה למיתוג רכבים?

התאמת גוון הצבעים עבור הרכב שאותו מעוניינים למתג. חשוב לבחור במדבקות בצבעים מתאימים המעבירות את המסר השיווקי בצורה מושכת ומשכנעת. חשוב לבחור בצבעים שהטקסט בהם ייראה בצורה מיטבית, אחרת פספסנו את כל המטרה. חשוב להבליט ולהדגיש פרטים מסוימים כגון שם העסק וטלפון ליצירת קשר.

חשוב לבחור במדבקה שעשויה מחומרי גלם איכותיים על מנת שתחזיק מעמד לאורך זמן ומתאימה לשינויים במזג האוויר, יש לבדוק שהמדבקה עמידה בתנאי חום וקור.

מומלץ לבחור בבית דפוס המאפשר גם את הדבקת המדבקה על גבי הרכב, ייתכן שהדבקה שתיעשה באופן עצמאי עלולה להיות מסורבלת. כמו כן חשוב מאד לדייק בהדבקה באופן שבו לא יווצרו בועות, במידה ולא ניתן לקבל שירותי הדבקה, מומלץ לפנות לאיש מקצוע שעוסק בתחום על מנת לבצע הדבקה מקצועית. כמו כן חשוב לפנות לבית דפוס מוכר, אמין ושיש עליו המלצות וביקורות חיוביות.

חברת 3d point מובילה את תחום הדפוס בישראל, החברה מספקת מגוון שירותי עיצוב ומיתוג, תכנון, הדפסה, הפקה, ייצור של מוצרי פרסום, שילוט, הדפסה בפורמט רחב ועוד. כמו כן החברה מספקת שירות מקצועי ואמין, התאמה לצרכי הלקוח, תוך שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם ובחומרי גלם איכותיים. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה בכל שאלה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button
× שלום איך נוכל לעזור?