ייצור שלטים

בשוק קיימות אינסוף אפשרויות להזמנת שלטים מיוחדים, כל שלט נוצר למטרה אחרת. חלקם נועדו לספק אינפורמציה, אחרים נועדו למטרות שיווק בלבד, ואחרים נועדו למשוך את העין. על ייצור שלטים אחראיות מספר רב של מחלקות המתמחות כל אחת בסוג שילוט אחר ובשלב אחר בייצור השלטים; מחלקת גרפיקה האחראית על עיצוב השלט, מחלקת הדפסה, ייצור אותיות ומחלקת תלת וממד ועוד רבות נוספות. לא משנה מה המטרה שלכם בהזמנת שלט, אנו בחברת 3D POINT בע"מ נלווה אתכם לאורך התהליך עד להתאמת השלט האופטימלי ביותר עבורכם.

ייצור שלטים לכל מטרה

בחירת השלט הנכון ביותר לעסק צריכה להתבצע בשיקול דעת קפדני. בהתאם לכך, תהליך ייצור שלטים נשען על דרישות הלקוח ובעיקר על התאמת השלט לבית העסק עצמו; כך לדוגמא שלט של חנות תכשיטים יהיה עדין אך יוקרתי, ואם מדובר בחנות צעצועים גדולה, נוכל להוסיף מגוון צבעים צורות ואלמנטים נוספים שמטרתם למשוך את תשומת לבם של הילדים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שלטים לכל מטרה, כגון:

  • שלטי פח – לרוב יוצגו באזורי תעשייה או אזורים פתוחים אחרים.
  • שילוט משרדי – החל משלטי הכוונה בתוך בנייני משרדים, סימון חדרים והצגת שם האדם אשר השלט תלוי על דלת משרדו, שלטי הכוונה ליציאות חירום ועוד.
  • שילוט לכל עסק – במטרה למשוך את הלקוחות ולקבל את פניהם בבואם לעסק.
  • שלטים מוארים – למשיכת לקוחות פוטנציאליים גם לא בשעות העבודה, בשעות הערב והלילה.
  • ועוד

מניעים את העסק שלכם קדימה!

בואו לעצב שלט ייחודי לעסק שלכם! אצלנו בחברת 3D POINT בע"מ תוכלו לקבל שלט מותאם אישית, תוך התבססות על מטרת העסק שלכם, המיקום שלו לעומת מיקום השלט שתבחרו (לאחר מדידות ובירור שהמיקום שבחרתם מתאים ובטיחותי לתליית שלט) ושאר שיקולים החיוניים לבחירת השלט הטוב ביותר לעסק שלכם. אנו מתחייבים לשירות אישי, מקצועי ואמין, הכל במטרה להניע את העסק שלכם הכי רחוק שאפשר!

phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ
ניווט בוויז